Blog Archives

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya danışmanlığı, işletmenize ait sosyal medya profilinin yapılandırılması, Facebook, Twitter, Linkedin, Friendfeed gibi en popüler sosyal medya ortamlarında işletme hesabınızın açılması, sosyal reklam yönetimi, web sitenizin sosyal medya entegrasyonu, hazırlanan kampanya, haber ve duyuruların tek bir noktadan kolayca tüm sosyal medya ağınızda yayınlanması, çevrimiçi itibar yönetimi, Facebook sayfa tasarımı, Twitter arka plan tasarımı, Blog tasarımı, Facebook ve Twitter uygulamaları ile sosyal medyanızı oluşturup, yönetiyoruz.

...

İNTERNET REKLAMCILIĞI

Bugün şüphesiz internet reklamcılığının en önemli adı olan Google Adwords ve Facebook Ads işletmenizi kolayca internette bulunur veya tanınır hale getirebilir. Başta Google ve diğer arama motorlarında pazarlama yöntemiyle, bütçenizle orantılı olarak ilgili milyonlarca insanın ürün veya hizmetlerinizle tanışmasını sağlayabilirsiniz. İçerik ağı reklamları ve etkileşimli reklam tasarımları ile yine milyonlarca kişinin algıladığı bir marka olabilirsiniz.

İnternet, her geçen gün hızla büyüyen kullanım oranı, her bütçeye uygun, Tıklama başı maliyet (CPC) veya Bin gösterim başı maliyet (CPM) gibi ücretlendirme şekilleri ile büyük ölçekli şirketlerden, şahıslara kadar uzanan bir yelpazede reklam çözümleri sunmaktadır. İnternette reklam vermek diğer reklam yöntemlerine göre çok daha avantajlıdır. Sürekli kendini yenileyip geliştirir, kolay ve hızlı uygulanabilir, düşük maliyetlidir, bütçenizi siz belirlersiniz, zamanlama ve hedefleme yapabilir, hedef kitleye ulaştığınızdan emin olup ölçülebilir sonuçlar alırsınız. Öyle ki reklamlarınızı kendiniz bile oluşturabilirsiniz...