WEB TASARIMI

Web Business, işini geliştirmek amacı ile profesyonelce internete taşımak isteyen ve internetin gücünü benimseyen müşterilerimize sunulan bir çözüm paketidir. Web sayfanızın sürekli yeni teknolojileri kullanabilen bir alt yapıya sahip olması, notebook, desktop, tablet, akıllı telefon gibi tüm cihazlardan kolayca erişilebiliyor olması, arama motorları ile uyumluluğu ve daha bir çok özellik bu paketle sunulmaktadır.

Biz analitik yaklaşımla ihtiyacınızı anlamaya çalışıp size en uygun çözümü yine sizinle birlikte bir ekip çalışmasıyla üretiyoruz.

Bütçenizle orantılı olarak farklı web çözümleri sunulmaktadır. Ekonomik hazır site paketlerinden tamamen size özel yönetilebilir web paketlerine, E-Ticaret uygulamalarından Portal, Forum, WordPress ve Blog uygulamalarına kadar uzanan hizmet çeşidimiz de sınır sizsiniz.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ayrı hazırlanmış hosting paketleri mevcuttur. Paketler Windows ve Linux tabanlıdır. %99.3 uptime garantisi ile çalışmakta olan sisteme dair paketlere ek olarak alabileceginiz Pop3 E-posta, Mysql, Subdomain ve bunun gibi artı ürünler mevcuttur. Web hosting hizmetiyle ilgili tüm altyapı, yedekleme, kesintisiz güç kaynağı ve güvenlik gibi çözümlerle donatılmış ve Türkiye’de bulunmaktadır. Alan adı tescil hizmeti, web hosting ve web tasarımı gibi internet çözümlerinin tamamını tek bir noktadan yaparak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Comments are closed.