İNTERNET REKLAMCILIĞI

Bugün şüphesiz internet reklamcılığının en önemli adı olan Google Adwords ve Facebook Ads işletmenizi kolayca internette bulunur veya tanınır hale getirebilir. Başta Google ve diğer arama motorlarında pazarlama yöntemiyle, bütçenizle orantılı olarak ilgili milyonlarca insanın ürün veya hizmetlerinizle tanışmasını sağlayabilirsiniz. İçerik ağı reklamları ve etkileşimli reklam tasarımları ile yine milyonlarca kişinin algıladığı bir marka olabilirsiniz.

İnternet, her geçen gün hızla büyüyen kullanım oranı, her bütçeye uygun, Tıklama başı maliyet (CPC) veya Bin gösterim başı maliyet (CPM) gibi ücretlendirme şekilleri ile büyük ölçekli şirketlerden, şahıslara kadar uzanan bir yelpazede reklam çözümleri sunmaktadır. İnternette reklam vermek diğer reklam yöntemlerine göre çok daha avantajlıdır. Sürekli kendini yenileyip geliştirir, kolay ve hızlı uygulanabilir, düşük maliyetlidir, bütçenizi siz belirlersiniz, zamanlama ve hedefleme yapabilir, hedef kitleye ulaştığınızdan emin olup ölçülebilir sonuçlar alırsınız. Öyle ki reklamlarınızı kendiniz bile oluşturabilirsiniz fakat profesyonelce yönetilmeyen reklamların geri dönüşümüde çok az olacaktır.

Kurumsal internet çözümleriniz ve internette reklam ile yüksek geri dönüş için profesyonel sosyal medya ve reklam yönetmenlerimizle tanışın. Önce sizi, sonra işinizi anlayıp size en uygun çözümü üretelim. Reklam analizi, kurgusu ve tasarımı, projelendirme, sonuçları raporlama ve optimizasyonla en iyi sonucu aldığınızı göreceksiniz.

Comments are closed.