ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Google organik arama sonuçlarında sizi zirveye taşıyıp, rakiplerinizi geride bırakmanızı, ürün veya hizmet arayan milyonlarca internet kullanıcısının gözü önünde olmanızı sağlayacak bu işlem yani kısa adıyla SEO, iş hayatınızı birden bire değiştirebilir.

İşletmeniz ürün veya hizmetleriniz için site yapmak kadar onu tanıtmak da önemli. Bir web siteniz var fakat hiç yeni ziyaretcisi yoksa bu size zaten varolan müşteri portföyünüz için (eğer tasarımı güzelse) prestijden başka hiç bir şey sağlamaz. Eğer siteniz alakalı kelimeleri hedefleyecek şekilde arama motorlarında görünmüyorsa bu milyonlarca kişinin ürün veya hizmet satın alırken kullandığı bir yol üzerinde sizin hiç bir iziniz olmaması anlamına gelir.

Bunun için arama motorlarında en yukarıda ya da en azından ilk sayfa icinde listelenmek büyük önem taşıyor. Çünkü internet kullanıcısı ilk olarak arama motoru sonuçlarına bakıyor. Tabi ki profesyonel bir arama motoru optimizasyonu (SEO) ile arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanız mümkün.

Sizde hedef kitlenizin internette baktığı yerde olmak ve anahtar kelimelerle milyonlara ulaşmak için uzman SEO ekibimizle tanışın!

Comments are closed.