Neler Kurtarabilirim ?

USB Veri Kurtarma 
USB veri kurtarma hizmetleri Hafıza kartlarından, Usb Stick, Bellek, Flash kartlardan, Dijital kameralardan, Dijital fotograf makinelerinden, Dijital video kameralardan fiziksel durumu ve yazılımsal durumuna göre yanlışlıkla silinen, kaybedilen, formatlanan, kaybolan, açılmayan, bozulmuş formatlanmış ve biçimlendirilmiş, fotograf, AVCHD ve MTS, M2TS, video, klip ve her türlü değerli verilerinizi %100’e varan başarı oranıyla hizmet seviyesine bağlı olarak 1 saat gibi kısa bir sürede kurtarılabilir ancak  tarafınızdan yapılacak her türlü müdahale genel başarı oranımızı düşürecektir.

Utku KALAFAT
Sistem ve Network Mühendisi
https://www.deateknoloji.com

Sunucu Veri Kurtarma
Diskin kullanımında herhangi bir problem olmaması, kullanılan cihaz tarafından doğru ve sağlıklı bir şekilde tanındığı fakat sabataj, yanlışlıkla silme, yedek almadan format ve işletim sistemi kurma, biçimlendirme, RAW formatına dönüşme ( Bu hata bazı durumlarda fiziksel arızalı disklerde de çıkabilmektedir.) vb. şekilde oluşabilen veri kayıplarıdır. Bu tür veri kayıplarında diskin kullanımı durdurulmalı, varsa tüm paylaşımlar ve internet bağlantısı kesilmelidir.Destek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

Özgür Yaşar
Sistem ve Network Mühendisi
https://www.deateknoloji.com

Raid Veri Kurtarma 
Genelde ticari işletmelerde kullanılan aynı anda birden fazla diskin tek bir depolama alanı olarak yapılandırılmasını sağlayan çok özel donanım ve yazılımlarla kullanılan depolama birimleridir. Yaygın olarak RAID-0, RAID-5, RAID-6, RAID-10 vb. türleri mevcut olmakla beraber en az 2 diskten oluşmaktadırlar. Bu tür sistemlerde veri kayıpları hem fiziksel hem de yazılımsal veri kayıpları kategorisini içerisinde barındırır. Bir veya daha fazla diskin arızalanması sonucu oluşan veri kayıpları en çok rastlanan veri kaybı türüdür.  Veri kurtarma süreci yüksek kalite standartlarına sahip laboratuvarlarda oldukça yüksek oranda başarı ile gerçekleşmektedir.

Erdinç SEVİN
Sistem ve Network Mühendisi
https://www.deateknoloji.com

Hard Disk Veri Kurtarma
Disklerin kullanılan cihaz ve işletim sistemi tarafından erişilmesinin mümkün olmadığı diskler bu gruptadır. Bu tür veri kayıpları kendiliğinden de oluşabileceği gibi, düşme, darbe alma, elektriksel dalgalanmalar, aşırı ısınma, bad sectorler, sabotaj, doğal afetler vb. durumlarda görülebilmektedir. Bu tür vakalarda vakit kaybedilmeden cihazın enerjisi kesilmeli ve dataları riske atacak bilinçsiz müdahalelerden kaçınılmalıdır. Arızalı harddiskten veri kurtarma desteği için laboratuvarımıza başvurunuz.

Hüseyin BAŞ
Sistem Uzmanı
https://www.deateknoloji.com