Dea Teknoloji Data Kurtarma Servisi

Hasar görmüş, çalışmayan ve silinen verilerinizi kurtarmak için, disk üzerinde herhangi bir müdehalede bulunmayınız. Müdehale edilen disklerdeki kurtarma oranı düşmektedir.

HDD hasar mı aldı? DURUN! Endişelenmeyin!Verilerinizi başarılı bir şekilde kurtarmak için doğru yerdesiniz!

Hard disk veri kurtarma oldukça zor, tecrübe ve bilgi gerektiren bir iştir. Hard disk bilgisayarı bilgisayar yapan en önemli parçadır. Depolama aracıdır. Tüm bilgi ve belgeler burada saklanmakta ve kullanımınıza sunulmaktadır. Ancak belirli sürelerde bilgisayar formatlama ya da virüs bulaşma durumlarında hard disk içerisinde ki bilgiler bir anda kaybedilebilmektedir. Fiziksel ya da yazılım kaynaklı birçok problem ile karşı karşıya kalabilir ve verilerinizi bir anda kaybedebilirsiniz.  Bu teknoloji dünyasında karşımıza çıkan en ciddi sorunlardan bir tanesidir. 1980 li yıllardan beri teknoloji dünyası bu soruna karşı çözümler üretmek ve veri kurtarmak için kendini geliştirmektedir. Bugün geldiğimiz noktada artık bilgisayarın hard diskinde yaşanan veri kayıplarından en az hasarla kurtulabilmek mümkündür.

Hard disk veri kurtarma sayesinde diskin içerisinde yer alan bilgiler profesyonel laboratuvar ortamlarında büyük ölçüde kurtarılabilmektedirler. Tek yapmanız gereken Türkiye’nin en çok tercih edilen veri kurtarma merkezi olarak bizlere ulaşmanız ve bu konuda en güvenilir hizmete sahip olmanızdır. En son teknolojik ürünler ve yazılımlar ile Hard disk veri kurtarma noktasında azami çaba sarf edilmektedir. Bu sayede sizler için en iyi çözüm üretilmiş olmaktadır. Her zaman sizin yaşadığınız sorunlara kendi sorunumuz olarak bakmakta ve bu şekilde hareket ederek en iyi hizmeti sunmaktayız. Birçok veri kurtarma yöntemini kullanmakta ve profesyonel hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz.  Veri kurtarmada Türkiye’nin en çok tercih edilen en güvenilir firmasıyız. Bu işlemi yaptırırken son derece dikkatli olmalısınız. Sizin için değerli olan belge ve dokümanları kurtarmak için doğru yere başvurmak önemlidir. Profesyonel ve kurumsal olmayan yerlerde yapılan işlemler verilerinizi geri dönüşü olmayacak şekilde tamamen kaybetmenize sebep olabilir. Bu nedenle Hard disk veri kurtarma oldukça zor, tecrübe ve bilgi gerektiren bir iştir. Gelin birlikte hareket edelim ve dosyalarınızı, dokümanlarınızı kurtaralım.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Apple Mac Data Kurtarma Servisi

Apple Mac bilgisayarınızdaki verileri başarılı bir şekilde kurtarabiliriz.

HFS ve HFS+ dosya sistemleri Apple Machintosh cihazlar tarafından kullanılmaktadır, bu dosyalama sistemleri diğer Microsoft işletim sistemleri tarafından kullanılan FAT ve NTFS sistemlere göre çok farklı yapıdadırlar.
Bu yüzden HFS ve HFS+ sistemlerinden yapılan veri kurtarma işlemleri kendine özel yöntemler ve profesyonel yazılımlar gerektirmektedir.

DEA TEKNOLOJİ Apple Mac cihazlarda veri kurtarma yöntemlerinde uzmanlaşmıştır, bugüne kadar yapılan bir çok çalışmada yüksek oranda başarı yüzdesi sağlanmaktadır.Eğer bilgisayarınız ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız önemli bilgilerinize ulaşma ihtimalini daha da düşürmeden bilgisayarınızı kapatın ve bizimle iletişim kurun.Ücretsiz danışmanlığımız ile size yardıma hazırız.